Díky dlouhodobé spolupráci se společností Sivek Hotels je z prodeje žvejk Charity Gums SIVEK kontinuálně podporováno centrum Modré dveře.

 

Modré dveře - terapeutické centrum pro širokou veřejnost

Centrum nabízí péči pro jednotlivce, kteří trpí psychickými obtížemi, těm, co se ocitli v krizi, pomáhá lidem s duševním onemocněním nebo mentálním handicapem. Zaměřuje se také na práci s jejich rodinnými příslušníky. Cílem je poskytnutí pomoci a podpory všem, kteří to potřebují. 

Hodnoty jsou ROVNOCENNOST, PROFESIONALITA, BEZPEČÍ, STABILITA, SPOLUPRÁCE, KOMPLEXNOST - BIO-PSYCHO-SOCIÁLNÍ

Centrum poskytuje široké spektrum služeb:

Sociální služby - sociální rehabilitace a sociálně aktivizační služba určené pro osoby s duševním onemocněním nebo mentálním handicapem. Tyto služby jsou ze zákona o sociálních službách bez úhrady klienta.

Krizová pomoc - tato služba je otevřena pro všechny v psychické krizi. Náleží k sociálním službám a je pro klienta anonymní a bez úhrady.

Psychoterapie - individuální, párová, rodinná či skupinová psychoterapie pod vedením zkušených terapeutů.

Klinický psycholog - vyšetření, diagnostika klinického psychologa. 

Volnočasové aktivity a společenské akce - centrum je místem, kde se potkávají lidé s psychickými potížemi a lidé zdraví. Volnočasové aktivity jsou přístupné všem.

Kavárna - půvabnou Kavárnu Modré dveře provozuje partnerská firma Sivek Hotels. Místo pomáhá  v začleňování lidí s handicapem do pracovního procesu. Kavárna nabízí příjemné posezení u kávy či skleničky vína, v letních měsících je otevřena zahrádka jak pro rodiče s dětmi, tak pro posezení s přáteli.

http://www.modredvere.cz 

 

Staňte se výtvarníkem!

Na obalech prezentují svá díla nejrůznější grafici, ilustrátoři a výtvarníci. Máte zájem prezentovat svou tvorbu na cca 150 místech po celé ČR?

NOVINKY

>>
6.6.
Neziskovky pro rok 2017
Si můžete prohlédnout zde: http://www.charitygums.cz/organizace/  -pokud jste…
5.6.
Letní motivy
Kouzelný Zmrzlinář - Petra Slabá Dort - Helena Čubová Dlouhý a spol. - Ilona…
20.5.
Dyzajn market LÉTO 2017
SO - NE 27.-28.5.2017, 10:00-19:00, Náměstí Václava Havla (Nová scéna ND),…