ROZKOŠ bez RIZIKA (R-R), o.s.

ROZKOŠ bez RIZIKA pomáhá lidem ohroženým infekcí HIV.

Kdekdo je odsuzuje, ale málokdo je ochoten přiznat jednoduchou rovnici – kde není poptávka, není nabídka. Prostitucí se v Češku živí několik tisíc žen. Pro některé lehce vydělané peníze, pro jiné šance, jak své děti „udržet“ na vysoké škole. Jenže riziko AIDS a dalších infekčních chorob hrozí v obou případech a v posledních dvou letech navíc počet nakažených skokově vzrostl. Informace o typu nemoci a ochraně přitom mají mnohé komerční sexuální pracovnice značně zkreslené.

Organizace Rozkoš bez Rizika nabízí svým klientům a klientkám bezplatné vyšetření v terénu (rychlotesty na HIV/syfilis), dermatovenerologická vyšetření, léky, kondomy a lubrikační gely. Funguje to už několik let – důvěru klientů si terénní pracovnice získají nabídkou zdravotnických služeb, načež  jim nabídnou i další služby typu sociální poradenství, krizovou intervenci nebo předání kontaktů.

www.rozkosbezrizika.cz

„Zdraví každého z nás ovlivňuje zdraví nás všech. Nic neomlouvá páchání bezpráví a násilí na ženě (člověku). Každý má právo na pomoc, když se rozhodne jakkoli změnit svůj život“

Staňte se výtvarníkem!

Máme pro vás zadání i drobnou odměnu. Chcete podpořit dobrou věc a připojit se k našim umělcům?

NOVINKY

>>
4.6.
Letní série obsahuje 7 krásných motivů!
Dneska vyšla nová série Charity Gums. Sálá z ní sluníčko a skotačí na ní koníci…
31.5.
Nová série je skoro tu!
V pondělí 4. 6. 2018 vydáme červnovou sérii. Těšit se můžete na letní, pražský…
26.4.
Dyzajn market Léto 2018
Budeme tam!  https://www.facebook.com/events/224003941704349/